DLA KOGO

TRE®  skierowane jest zarówno do osób, które doświadczają bolesnych i szkodliwych dla zdrowia skutków codziennego stresu, jak i ciężkich traumatycznych urazów. Intensywnie wspomagają i przyspieszają psychoterapię, natomiast dla osób nie potrzebujących terapii jest to użyteczny sposób na samodzielną regulację poziomu stresu związanego z codziennością.

Ponieważ wibracje mięśni są mechanizmem występującym naturalnie u każdego człowieka metoda jest bezpieczna dla wszystkich, a w szczególności polecana dla:

  • ofiar traumy (np. osoby po wypadkach, ciężkich przeżyciach osobistych i rodzinnych, ofiary nadużyć)
  • osób żyjących w stresie (menadżerowie, lekarze, nauczyciele, strażacy, policjanci, żołnierze szczególnie po powrocie z misji)
  • osób, które nie radzą sobie z problemami w relacjach
  • osób cierpiących z powodu bólu
  • osób nieradzących sobie z emocjami
  • osób cierpiących na zaburzenia snu

Zdarza się, że osoby przechodzące przez proces powrotu do równowagi , przeżywają wysoki poziom dyskomfortu w doświadczaniu wibracji. Należy wówczas skorzystać z pomocy TRE® Providera.
W zależności od potrzeb można korzystać z sesji indywidualnych bądź grupowych.

Bez względu na to, kim jesteś i czego w życiu doświadczyłeś lub doświadczasz,
a chcesz odzyskać radość życia, elastyczność ciała i systemu nerwowego,
chcesz wyjść z kryzysu, stresu, depresji, pozbyć się nowej lub dawnej traumy,
z radością doświadczać bycia “tu i teraz”
STOSUJ TRE®

Koszyk

Superwizja grupowa TRE to przełom w moim życiu. To, co się tam wydarzyło, jest bezcenne i nie wiem, czy mogłabym to w jakikolwiek sposób opisać. Urodziłam się na nowo ...to jest pewne ... Dzisiaj pierwszy raz, nie pamiętam od kiedy, nie poczułam ukłucia zazdrości :)

J. 08-07-2014

Zapisz się do newslettera