WARSZTAT ONLINE
TRE® BY ORIGIN
11.06.2020

TRE® – metoda na całe życie.

Nie jest łatwo zachować spokój i zdrowie w „ciekawych czasach” w których przyszło nam obecnie żyć.

Na wiele rzeczy nie mamy wpływu, ale na pewne tak. Na przykład na własne samopoczucie, na jakość kontaktu z naszym ciałem i jego potrzebami, na regulację układu nerwowego. Pomaga w tym TRE®. Można poczytać o tej metodzie w książkach, można obejrzeć materiały w sieci. My stwarzamy Państwu wyjątkową okazję do osobistego spotkania z jej twórcą – dr Davidem Berceli. Mało tego, dzięki technice może On pojawić się u Państwa w domu.

Oto nasza nowa propozycja warsztatu:
Łączymy się poprzez platformę zoom.us. 11.06.20 od godz. 17:30.

O godzinie 18:00 dołącza dr D. Berceli (u niego będzie 9:00 rano) i będziemy z nim pracować do 22:00. Będziemy słuchać jego prezentacji o TRE®: opowie skąd się wzięła, jak działa, jak z niej korzystać. Będzie sesja w 5 osobowych grupach online. Będzie także możliwość zadawania pytań, które David bardzo sobie ceni i obszernie na nie odpowiada.

Przed warsztatem (w uzgodnionym terminie) każdy z uczestników odbędzie indywidualną sesję TRE® online z dedykowanym TRE® Providerem. Ta sama osoba będzie Wam towarzyszyć w sesji grupowej (którą będzie nadzorował David) podczas warsztatu.

Dzięki obecnej sytuacji dowiedzieliśmy się, że TRE® wykonywane we własnym domu w towarzystwie TRE® Providera (online), jest bardzo cennym doświadczeniem. Szczególnie teraz, gdy zamknięcie wpływa na większość osób bardzo niekorzystnie – powodując stres i napięcie.

Mamy nadzieję, że zechcą Państwo uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu a potem dbać o siebie wykorzystując TRE®  przez całe życie – inwestując w ten sposób w tworzenie własnego dobrostanu.

Kolejnym krokiem może być szkolenie na TRE® Provider’a. Ale to już oddzielny temat.