TRE®BASICS
WARSZTAT ONLINE
27.02.2021

Już po raz trzeci mamy przyjemność zaprosić Was na warsztat TRE® BASICS.

Jak sama nazwa wskazuje jest on adresowany do osób, które pragną korzystać z metody TRE® i potrzebują do tego dobrych podstaw.

Choć zasady uruchamiania wibracji w ciele są proste do opanowania i mogą z nich korzystać osoby w każdym wieku i kondycji fizycznej, to warto dobrze zrozumieć jakie cele warto i można realizować.

Wibracje powodują obniżenie napięcia wszystkich tkanek, na nowo uczą dialogu z własnym ciałem, pomagają być tu i teraz. Efektem ich stosowania jest uczucie przyjemnej obecności w ciele.

W tych niezwykłych czasach, utrzymanie wewnętrznej równowagi jest szczególnie ważne i dlatego dla tych wszystkich, którzy szukają metody aby poczuć się lepiej w swoim ciele stwarzamy okazję, by się tego nauczyć.

Warsztat online TRE® BASICS prowadzony będzie przez Elżbietę Pakoca, która:

  • Od 30 lat zajmuje się pracą z ludźmi, między innymi jako: fizjoterapeutka, terapeutka manualna, psychoterapeutka.
  • Jest certyfikowanym przez IIBA psychoterapeutą w nurcie Analizy Bioenergetycznej A Lowena (CBT). Prowadzi terapię indywidualną, grupową i warsztaty Life Force
  • była wykładowca na kierunku „Psychosomatyka i somatopsychologia” na SWPS Poznań i Warszawa ( 3 lata)
  • Od 2018 jest wykładowcą na PWSFTiT im Schillera w Łodzi wydział Aktorski i prowadzi zajęcia „trening psychofizyczny”
  • Od 2013 jest nauczycielem metody TRE® dr Davida Berceli. W tym czasie brała udział w projektach międzynarodowych w Chorwacji, Dani i Rosji.
  • Do dnia dzisiejszego poprowadziła już 22 edycje licencjonowanych szkoleń, wykształciła ponad 100 Providerów.

Warsztat skierowany jest zarówno dla osób które dopiero chciałyby zacząć swoją przygodę z TRE®, ale również dla tych, którzy już korzystają z niej od jakiegoś czasu, chcą dalej rozwijać swoją praktykę oraz poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Oprócz krótkiego wykładu i prezentacji będzie również czas na zadawanie pytań.

Zapraszamy!

https://tre-polska.pl/produkt/trebasics-27-02-warsztat-onlin/