SZKOLENIE TRE®.
WARSZAWA.
NOWA EDYCJA 2017/18

Czas szybko leci! Całkiem nie tak dawno startowaliśmy ze szkoleniem w Jaworze a tu już 4. moduł. W międzyczasie otrzymaliśmy całkiem sporo maili z zapytaniami o kolejne terminy szkoleń naszej ulubionej metody – TRE®. Bardzo nas cieszy fakt, że coraz więcej osób interesuje się „wytrząsaniem stresu” z siebie i innych (nawet na wakacjach mieliśmy okazję pokazać kilku osobom jak to się robi). Ponieważ jest zapotrzebowanie – trzeba na nie odpowiedzieć. Zatem…

Z końcem roku uruchamiamy w Warszawie kolejną edycję szkolenia z metody TRE®. Tym razem zagościmy w szkole podstawowej na Bemowie. Miejsce bardzo sympatyczne o czym będziecie mogli się sami przekonać. Więcej szczegółów poniżej.

Ponieważ listy oczekujących się nam nie sprawdziły stosujemy metodę „kto pierwszy – ten lepszy”.
Jeśli chcecie zacząć szkolenie jeszcze w tym roku to warto się pospieszyć z decyzją, ponieważ duża część tej grupy jest już skompletowana!

Zapraszamy szczególnie panów! 🙂

Aby zostać wpisanym na szkolenie potrzebujecie:
a) wysłać formularz zgłoszeniowy, który jest do pobrania z linku poniżej
b) dostać od nas mailem potwierdzenie, że jest jeszcze miejsce,
c) wpłacić wpisowe.

Prosimy nie przesyłać pieniędzy na konto bez potwierdzenia mailowego z naszej strony!

 U W A G A!

SZKOLENIE STANOWI INTEGRALNĄ CAŁOŚĆ
A OPŁATY ZA POSZCZEGÓLNE MODUŁY NIE SĄ ROZDZIELNE!
OZNACZA TO, ŻE DECYDUJĄC SIĘ NA SZKOLENIE I PODPISUJĄC NA FORMULARZU,
ZOBOWIĄZUJECIE SIĘ DO WNOSZENIA OPŁAT
BEZ WZGLĘDU NA OBECNOŚĆ NA MODUŁACH!

 Jeśli macie jakieś pytania lub problemy związane ze szkoleniem a nie znajdziecie odpowiedzi w informatorze, który jest poniżej – dzwońcie. Najlepiej po 17:00. Jeśli nie odbierzemy – oddzwonimy najszybciej jak będziemy mogli.

 

 


 

Większość informacji i odpowiedzi na ewentualne pytania znajdziecie w poniższym pliku, który można otworzyć w przeglądarce lub zapisać sobie na dysk (by powiększyć najedź myszką na obrazek i kliknij na strzałkę w prawym rogu, aby pobrać kliknij link poniżej obrazka).

[gview file=”https://tre-polska.pl/wp-content/uploads/2017/11/oferta-szkolenie-tre-warszawa-4.pdf”]

 


 

Dla chcących się zapisać, poniżej zamieszczamy link do formularza (w Excelu), który należy pobrać, zapisać na dysku, wypełnić, zapisać dodając na początku nazwy pliku swoje nazwisko i wysłać. Podpisy złożycie na pierwszym zjeździe.

W zależności od przeglądarki klikamy lewym (otwiera się okno zapisu) lub prawym klawiszem myszy i wybieramy “Zapisz element docelowy jako…” (lub podobną opcję). Plik powinien się zapisać z rozszerzeniem, które umożliwi otwarcie i edytowanie go w Excelu. Formularz podpiszecie osobiście na pierwszym zjeździe szkoleniowym.

 

LINK DO
FORMULARZA
ZGŁOSZENIOWEGO

 

Do zobaczenia na szkoleniu!