SZKOLENIE TRE®
WARSZAWA 2017

plakat-szkolenie-tre-warszawa-3


ZAMKNĘLIŚMY LISTĘ
NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ SZKOLENIA TRE®,
KTÓRE STARTUJE W LUTYM 2017 R.
W WARSZAWIE.

NASTĘPNE SZKOLENIE TRE®
RUSZY W 2017 ROKU
WE WROCŁAWIU
LUB… WARSZAWIE
(Jest szansa na 4. edycję.
Do ustalenia terminy z Sante)


 

Odpowiadając zapotrzebowanie rynku uruchamiamy w 2017 roku kolejną edycję szkolenia TRE®. Była Warszawa, był Wrocław więc teraz dla odmiany… Warszawa. Głównie ze względów praktycznych. Co by nie mówić to jednak prawie centrum Polski (a tym samym mniej problemów z dojazdem) i bardzo dobre warunki w Studio Sante. Poniżej więcej szczegółów.

Tytułem eksperymentu wszystkie grafiki, dokumenty i formularze (w .pdf i .xlsx) umieszczamy tym razem na naszym dysku sieciowym OneDrive do którego dostęp znajdziesz klikając na ikonę na samym dole wpisu.  Jeśli coś nie działa lub masz jakieś problemy – daj nam znać pisząc maila na adres: tre@tre-polska.pl lub kontaktując się telefonicznie.

Zachęcamy do zapisywania się na szkolenie i rezerwowania sobie miejsca (wpisowe) ponieważ jak zwykle ilość miejsc jest ograniczona (max. 16). O kolejności decydują daty wpłat wpisowego.

Pamiętaj, że aby móc uczestniczyć w szkoleniu niezbędne jest także wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Znajdziesz go w udostępnionym folderze OneDrive. Pobierz go na swój komputer, wypełnij, zachowaj nazywając go swoim nazwiskiem i imieniem i odeślij na naszego maila wpisując w temacie: Formularz – Szkolenie TRE – Warszawa 3.


Więcej informacji na temat szkolenia w poniższym pliku .pdf.
Jeśli czegoś nie widzisz odśwież stronę. Możesz to zrobić klikając klawisz F5 na klawiaturze.

[gview file=”https://tre-polska.pl/wp-content/uploads/2016/10/oferta-szkolenie-tre-warszawa-3.pdf”]


onedrivelink do dysku

Będąc już na dysku OneDrive kliknij prawym klawiszem myszy na dany plik, wybierz opcję „Pobierz” i zapisz go u siebie na komputerze. Możesz także kliknąć w lewym górnym rogu menu „Pobierz” ale wtedy zaimportujesz wszystkie pliki razem spakowane w pliku .zip. Powodzenia. 🙂