SZKOLENIE TRE®
ZIELONKA 2019-2020


Gdy już opadnie wakacyjny szał i zaczniecie się zastanawiać co zrobić z tą energią i postanowieniami urlopowymi, pomyślcie czy przypadkiem nie warto utrzymać ten dobry stan na dłużej. W perspektywie praca i stres z nią związany, męczące obowiązki domowe. Krótkie, weekendowe ładowanie akumulatorów może nie wystarczyć. Potrzebna jest codzienna profilaktyka i umiejętność pozbywania się napięcia. Tego fizycznego i psychicznego, które są ze sobą nierozłącznie powiązane (choć nie każdy ma tego świadomość). Jest na to sposób! Co więcej można się tą nabytą umiejętnością dzielić z korzyścią dla wszystkich.

TRE® to metoda znana na świecie od lat. W Polsce coraz lepiej rozpoznawana i zdobywająca coraz większe rzesze zwolenników i praktyków. Między innymi dzięki prasie i telewizji, które ją „zauważyły”.

Zapytania o kolejne edycje szkolenia z tej metody mam bardzo często. Ponieważ jest potrzeba, staram się ją zaspokoić w ramach moich ograniczonych „mocy przerobowych”.

Dla wszystkich zainteresowanych czy to rozwojem własnym, czy to zdobyciem kolejnego narzędzia do pracy z ludźmi w ramach już posiadanych umiejętności terapeutycznych, uruchamiam kolejną edycję szkolenia metody TRE®. Trauma (and Stres) Releasing Exercises. Kolejny raz w Zielonce pod Poznaniem, w zaprzyjaźnionym i „oswojonym” już przez poprzednie grupy miejscu. Więcej informacji o samym szkoleniu w informatorze poniżej.

Podobnie jak to miało miejsce wcześniej wszyscy kandydaci na szkolenie muszą odbyć ze mną rozmowę/spotkanie. Osobiście lub przez np. Skype. Jest to jeden z warunków przyjęcia na szkolenie. Zatem proszę nie wpłacać zaliczek zanim nie porozmawiamy o TRE®. Dobrze by też było aby kandydaci mieli już wcześniejsze osobiste doświadczenia związane z TRE® (byli na warsztatach lub uczestniczyli w indywidualnych sesjach pod okiem uprawnionych do prowadzenia takich sesji osób). To zdecydowanie ułatwi nasz kontakt.

Zatem niech się dzieje! Kolejny termin szkolenia już dostępny!


Poniżej link do informatora o szkoleniu:
[gview file=”https://tre-polska.pl/wp-content/uploads/2019/06/szkolenie-tre-zielonka-2019-20-oferta-1.pdf”]