23. EDYCJA LICENCJONOWANEGO SZKOLENIA TRE®
2021 WARSZAWA

Drodzy Przyjaciele TRE®

Stres związany z epidemią dał się we znaki niemalże wszystkim. Bezpośrednio lub pośrednio. Ten czas pokazał jednocześnie jak bardzo są nam potrzebne metody i umiejętności radzenia sobie ze stresem, napięciem – czyli TRE®. A zatem, aby  dostarczyć społeczeństwu kolejnych specjalistów:

Ruszam z kolejną edycją szkolenia TRE®

Jednakże najpierw – kilka ważnych uwag dla zainteresowanych zdobyciem uprawnień TRE® Providera:

  • Warunkiem przyjęcia na szkolenie jest wcześniejsze doświadczenie z TRE®.
    I nie jednorazowe, ale kilkukrotne, najchętniej min. 3-miesięczne. Wskazane pod okiem TRE® Providera. To pozwoli na intensywną pracę, zdecydowanie przyspieszy (i usprawni) Waszą drogę do certyfikacji oraz pozwoli czuć i rozumieć więcej z procesu w którym się znajdziecie w ramach szkolenia.


  • Szkolenie to 4 moduły stanowiące integralną całość. Nie są to kolejne klasy choć z pewnością kolejne „stopnie wtajemniczenia” – co poczujecie sami na sobie 🙂 . Więc zanim podejmiecie hurra-optymistyczną decyzję na TAK przemyślcie zarówno stronę finansową jak również emocjonalną. TRE® nie jest terapią, ale jest metodą dzięki której dotykamy i uwalniamy niekiedy silne napięcia i emocje. Stąd też warunek wcześniejszego spotkania się ze sobą w TRE® abyście już na wstępie mieli pojęcie z czym się będziecie mierzyć. Poza tym na szkolenie czeka wielu chętnych więc jeśli po pierwszym czy drugim module zrezygnujecie, zablokujecie tym samym możliwość szkolenia się osobie bardziej zdeterminowanej ponieważ nie będzie mogła „wskoczyć” na wasze miejsce w połowie szkolenia.

  • Zanim jako Nauczyciel TRE® podejmę decyzję o przyjęciu Was na szkolenie chcę Was poznać, dowiedzieć się czegoś o Was, porozmawiać. Dlatego spotkam się z każdym osobno przez Zoom (z tego programu korzystam do komunikacji więc proszę o zapoznanie się z nim). To działa w dwie strony: Wy poznajecie mnie, osobę szkolącą, a ja poznaję Was, swoich uczniów. Zapewniam, że jest to niezwykle ważne.

I dopiero wtedy gdy zaakceptuję Waszą kandydaturę
wpłacicie wpisowe a później opłatę za 1. moduł.
Nie wcześniej!


  • To czego nauczyło nas zamknięcie i epidemia, to miedzy innymi odpowiedzialność za osoby z którymi się stykamy. Tak powinno być nadal. Zatem przyjeżdżając na szkolenie musicie dbać o zdrowie swoje i innych. Chyba nie muszę tłumaczyć o co chodzi…

  • Jeśli pojawią się w Was jakieś wątpliwości lub pytania – piszcie. Jestem pomimo epidemii osobą bardzo zajętą więc nie chciałabym frustrować Was nieodebranymi połączeniami. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie w informatorze, który jest w linku poniżej.

Życzę Wam wszystkiego dobrego i niech moc TRE® będzie z Wami. 😉

 

 

[gview file=”https://tre-polska.pl/wp-content/uploads/2020/10/23-szkolenie-tre-informator-2.pdf”]