SZKOLENIE TRE®
I. POZIOMU
W LIPCU

DSC00223
W dniach 11 – 13 lipca w Wałczu odbyła się kolejna edycja szkolenia TRE® I. poziomu.

Dla wszystkich zainteresowanych pracą z ciałem i emocjami, stosowaniem TRE® jako narzędzia do pracy z traumą, stresem i przewlekłymi napięciami, dla psychologów i psychoterapeutów, fizjoterapeutów, coach’ów.

Szkolenie o tyle wyjątkowe, że tym razem dopisali Panowie. ;). Równie ciekawe było, że dla kilku osób były to pierwsze w życiu ćwiczenia TRE® a WSZYSCY (i Panie i Panowie) fantastycznie zareagowali i już pierwszego dnia odczuwali wibracje w ciele. Z dnia na dzień wibracji było coraz więcej a w niedzielę członkowie grupy rozstawali się zadowoleni i bardzo sobie bliscy.

W ciągu tych kilku dni dzięki TRE® poznawali siebie w inny (niż dotychczas znany im) sposób, odkrywając nowe, a tak na dobrą sprawę jedynie zapomniane, właściwości swojego ciała i nagromadzone w nim emocje.

Piękne jest to jak pod wpływem pracy z TRE® coś się w ludziach zmienia, jak stają się bardziej przyjaźni i zrelaksowani. Kolejny dowód na to, jak te ćwiczenia poprawiają jakość życia, i tym samym jak wpływają na otoczenie.

Cytując reklamodawców: „jesteśmy tego warci”.