SZKOLENIE TRE® 2017
DOM TĘCZY
JAWOR K/MILICZA

Informuję, że w dniu 12-03-2017 zamknięta została lista chętnych na szkolenie TRE® w Jaworze.

Kilka chętnych osób (do 3) mogę wpisać na listę rezerwową, jednakże bez gwarancji na uczestniczenie w szkoleniu w tym miejscu i czasie.

 Oprócz szkolenia w Warszawie w Studio Sante, które ruszyło w lutym, kolejnym będzie odmiana „stacjonarna”. Znalazłam miejsce, w którym będziemy się i szkolić, i mieszkać. Taką wersję sprawdziłam z grupą wrocławską i bardzo dobrze zdało to egzamin. Dlatego pokusiłam się o to, by całe szkolenie zorganizować w ten sposób.

Jest wiele plusów nabywania wiedzy w taki sposób. Jednym z nich jest możliwość przebywania w cichym, urokliwym miejscu, ucząc się i odpoczywając zarazem. Cennym jest także to, że dzięki spędzaniu wolnego czasu razem lepiej się poznajemy, integrujemy, uczymy współpracować. No i ta kuchnia!!! Gospodarz karmi gości smacznie i zdrowo.

Cena za każdy moduł obejmuje opłatę za noclegi i całodzienne wyżywienie.

Więcej informacji poniżej. Wątpliwości rozwiewamy mailowo lub telefonicznie.

Zachęcamy do zapisywania się na to szkolenie i rezerwowania sobie miejsca (wpisowe+formularz) ponieważ jak zwykle ilość miejsc jest ograniczona (max. 15).  Zgłoszenie mailowe / telefoniczne bez przesłania wpisowego i formularza nie wystarczy! Proszę o tym pamiętać.

Wzorem poprzedniego szkolenia wszystkie grafiki, dokumenty i formularze (w .pdf i .xlsx) umieszczamy na dysku sieciowym OneDrive do którego dostęp znajdziesz klikając na ikonę na samym dole wpisu.

Pamiętaj, że aby móc uczestniczyć w szkoleniu niezbędne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Znajdziesz go w udostępnionym folderze OneDrive. Pobierz go na swój komputer, wypełnij, zachowaj dodając na początku swoje imię i nazwisko, i odeślij na naszego maila wpisując w temacie: Formularz – Szkolenie TRE – Jawor 2017.


Więcej informacji na temat szkolenia w poniższym pliku .pdf.
Jeśli czegoś nie widzisz odśwież stronę. Możesz to zrobić klikając klawisz F5 na klawiaturze.

[gview file=”https://tre-polska.pl/wp-content/uploads/2017/02/oferta-szkolenie-tre-dom-tęczy-2017.pdf”]


onedrivelink do dysku

Będąc już na dysku OneDrive kliknij prawym klawiszem myszy na dany plik, wybierz opcję „Pobierz” i zapisz go u siebie na komputerze. Możesz także kliknąć w lewym górnym rogu menu „Pobierz” ale wtedy zaimportujesz wszystkie pliki razem spakowane w pliku .zip. Powodzenia. 🙂