SHAKE IT OFF!
SUPERWIZJA
Z DAVIDEM BERCELIM
W WARSZAWIE.

David Berceli z uczestnikami superwizji TRE w Warszawie

To był niezwykle pracowity weekend. A tak na dobrą sprawę 5 dni, ponieważ zanim doszło do międzynarodowej superwizji na warszawskiej Ochocie, David miał w środę darmową prelekcję w Studio Sante dla około 50 osób, po czym następnego dnia, w czwartek gościliśmy z TRE® u strażaków gdzie najpierw na auli a później na sali gimnastycznej ponad 100 osób, reprezentantów  jednostek PSP z całej Polski miało okazję zapoznać się z metodą bezpośrednio „u źródła”, czyli od Davida.

David Berceli w Państwowej Straży Pożarnej
David Berceli w Państwowej Straży Pożarnej

A później był weekend… Ci co byli – wiedzą. Ci co nie byli, zapewne się dowiedzą z różnych relacji. W moim odczuciu było BARDZO DOBRZE! Biorąc pod uwagę, że była to superwizja dla ponad 50 osób z różnych stron świata, ogarnięcie tego wszystkiego tak, aby każdy wyniósł z tej trzydniowej pracy coś dla siebie wymagało nie lada wysiłku. Zarówno od prowadzącego jak i uczestników. Dawid był świetny. Wszyscy byliście świetni! 🙂 Wykonaliśmy mówiąc kolokwialnie „kawał dobrej roboty”

Superwizja TRE w Warszawie
Superwizja TRE w Warszawie

Myślę, że jeszcze długo będziemy analizować i wspominać to, co się wydarzyło i wyciągać z tego wnioski dla siebie na przyszłość. Jestem przekonana, że wielu osobom ta superwizja dała możliwość innego spojrzenia na pracę tą metodą. I o to między innymi chodziło: o wymianę doświadczeń (w dodatku międzynarodowych). 

Niech TRE® będzie z Wami!
Shake it off! 🙂