SUPERWIZJA EXTRA. WARSZAWA 2017.

Podobnie jak we Wrocławiu, warszawska grupa szkoląca się w TRE® postanowiła zorganizować sobie (i innym) dodatkową superwizję a tym samym okazję do lepszego poznania metody. Tak jak już wspominałam przy okazji superwizji wrocławskiej o której można przeczytać TUtakie spotkania poza oczywistymi walorami towarzyskimi i integrującymi środowisko „TREowców” niosą ze sobą przeogromną możliwość wymiany doświadczeń. I jest to fakt nie do przecenienia.

Zatem jeśli masz ochotę spotkać się z nami w Warszawie w pięknym Studio Sante i podzielić swoimi wrażeniami i doświadczeniami ze stosowania TRE® w swoim życiu zawodowym będzie ku temu okazja. Zapraszam pod koniec lutego 2017 roku na Jagiellońską 55a gdzie podczas kilkunastu godzin superwizyjnych kolejny raz „potrząśniemy światem” 🙂

Zapraszam tym bardziej, że jest to spotkanie dostępne dla wszystkich TREowców, którzy mają za sobą co najmniej 2 moduły szkoleniowe (uczestnictwo w nim nie zwalnia z uczestnictwa w 3 i 4 regularnym module szkoleniowym). Zatem sprawdź swój terminarz i wysyłaj maila pisząc w temacie: 5. moduł TRE Warszawa. Całkowity koszt to 700 zł brutto. Ilość miejsc jak zwykle ograniczona do 15-tu. Mail i dwieście (200) złotych wpisowego zarezerwują Ci miejsce. Trochę więcej informacji poniżej na plakacie.

5-modul-warszawa-2-luty-2017-plakat