JEDNODNIOWE
WARSZTATY TRE®
W WARSZAWIE

plakat_tre-warsztat_1_dniowy_warszawa_white-blueW Warszawie w Studio Sante odbyły się pod koniec lutego dwa jednodniowe warsztaty TRE®. Blisko 40 osób miało okazję zapoznać się bliżej z metodą i na własnym ciele poczuć „jak to działa”.

Jak zwykle warsztatami zainteresowani byli ludzie przeróżnych profesji. Nie tylko psychologowie, psychoterapeuci i fizykoterapeuci (co staje się już niemal normą) ale także nauczyciele, adwokaci, prawnicy, inżynierowie, logistycy, dietetycy, pracownicy działu HR, chemicy, graficy i… kucharze. Po warsztatach wyszli „wytrzęsieni” i zadowoleni. Wspaniale było widzieć i słuchać w trakcie warsztatów jak „otwierali się” ze swoimi doświadczeniami związanymi z TRE®.

Widząc jak wszyscy pracowali, jak angażowali się w proces TRE® mogę śmiało powiedzieć, że był to bardzo dobrze spędzony czas. Mam nadzieję, że uczestnicy mają podobne wrażenia.

Przy okazji dziękuję moim koleżankom – asystentkom za wsparcie. To była duża radość patrzeć jak angażujecie się w pomoc innym, zbierając przy tym własne doświadczenia z pracy z grupą.

sobota 27-02-2016

niedziela z tre 28-02-2016Szkoda, że nie wszyscy zechcieli / mogli się sfotografować