GRUPA TERAPEUTYCZNA „CIAŁO I DIALOG”

Witajcie po dłuższej przerwie.

Kilka miesięcy temu uruchomiliśmy z koleżanką dr Karoliną Rynkowską cykl warsztatów terapeutycznych , które cieszą powodzeniem a uczestnicy są zadowoleni. Ponieważ w międzyczasie pojawiły się zapytania o możliwość uruchomienia długoterminowej terapii grupowej w nurcie Analizy Bioenergetycznej wychodzimy naprzeciw tym zapotrzebowaniom.

Zamysł jest taki, że powstanie 10-osobowa grupa, która od września 2017 do czerwca 2018 będzie się spotykać raz w miesiącu na terapii. Grupa będzie częściowo zamknięta. To znaczy, że w momencie gdy się ukonstytuuje we wrześniu (na minimum 3 spotkania) następna osoba będzie mogła do niej dołączyć tylko pod warunkiem, że ktoś z tej pierwszej, podstawowej grupy zrezygnuje. Warunkiem jednakże jest zapisanie się na kolejne minimum 3 spotkania. Na dzień dzisiejszy przewidujemy 10 takich spotkań. Co będzie dalej – zobaczymy.

Wszystkich tych, którzy chcą zmierzyć się ze swoimi emocjami „zaklętymi” w ciele zapraszam do uczestniczenia w tej grupie. Z własnego doświadczenia wiem, że warto.

Wiedz, że aby móc uczestniczyć w tej grupie potrzebujesz zrobić kilka rzeczy:
• wypełnić formularz
• porozmawiać z nami przez Skype
• dokonać opłaty za min. 3 spotkania z góry. 

Więcej w informatorze, który jest poniżej (można go powiększyć klikając na strzałkę w górnym prawym rogu, która się pojawi po najechaniu na obrazek, lub pobrać klikając na link poniżej obrazka).

[gview file=”https://tre-polska.pl/wp-content/uploads/2017/06/ciało-i-dialog-grupa-terapeutyczna-informator.pdf”]

 

Obowiązkowy formularz także do pobrania po kliknięciu na napis lub ikonę Excel z linkiem. Czasem (zależy od przeglądarki) zamiast lewym trzeba kliknąć prawym klawiszem myszy i z menu wybrać „Zapisz element docelowy jako…” lub podobny tekst.


Formularz
dla
 grupy
terapeutycznej
„Ciało i Dialog”