WARSZTAT STACJONARNY
TRE® PROvider
27.04.21

Zostały już tylko 4 miejsca na warsztat stacjonarny dedykowany dla Providerów i osób w procesie certyfikacyjnym! 

Tematy jakie będą poruszane na nim to między innymi:

  • rezyliencja
  • obecność Providera a koregulacja układu nerwowego
  • teoria polivagalna dla TRE
  • czego można oczekiwać od wibracji neurogenicznych
  •  proces TRE – wyzwania i ograniczenia
  • Wasze pytania

 

Ilość miejsc: 12
Cena: 900 zł (zawiera zakwaterowanie i wyżywienie)
Data: 23-25.04.2021
Godzina rozpoczęcia: piątek 16.00
Godzina zakończenia: niedziela 14.00
Miejsce: Ośrodek Charytatywno-Szkoleniowy Caritas
Popowo-Letnisko, al. Centralna 6, 07-203 Somianka
Zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach

Koszyk

Minęło trochę czasu. Odtajałam i przywykłam do zmian, mogę więc spokojnie, łapiąc jakiś dystans, napisać kilka słów.

Szczerze przyznaję, że TRE odmieniło moje spojrzenie na siebie, ... ułomności i skłonności do zaniedbywania własnych potrzeb. Zrozumiałam, że ja to nie tylko "ja" od środka, ale że tworzę nieodłączną całość z każdą najmniejszą komórką mojego ciała i poznając jego potrzeby głębiej rozumiem siebie. To jest jak oczyszczenie po długiej i męczącej podróży donikąd.

W swoim życiu...przeżyłam wiele zła. Dom pełen nienawiści i przemocy, codzienne awantury, bicie, znęcanie psychiczne, [ ... ] i hipokryzja matki uwikłanej w przemoc do dziś.

[ ... ]

...moje dolegliwości cielesne łącznie z dyskopatią [ ... ] uświadomiły mi, że to nie koniec, że wpływ stresu zakorzenionego długotrwałą traumą wywarł zbyt wielkie piętno nie tylko w mojej głowie i zachowaniu, że musi być coś jeszcze co nie pozwala tego wszystkiego odblokować... ja to czułam całym ciałem!  Bardzo się ucieszyłam kiedy ... [koleżanka] "przywlokła" TRE do  ... [naszego miasta], bo ujrzałam światełko w swoim prywatnym piekiełku. Wiedziałam, że to może być ostatni etap mojego "katharsis" i nie pomyliłam się.

Mija prawie miesiąc od naszego spotkania, a ja nie opuściłam ani dnia.  "TRĘ" się stając się coraz spokojniejsza i bardziej zrównoważona. Nie mam żadnych ataków ani bólów kręgosłupa, robię się aktywniejsza ruchowo i rozluźniona nie tylko w ciele. Mało tego! Kiedy moja siostra zobaczyła co robię zaczęła sama i dokładnie przechodzi te same etapy "wyzwalania". Teraz obie odzyskujemy równowagę i miłość do siebie. Nota bene, nie miałam pojęcia, że można się aż tak kochać bez używek i pochlebstw ;). Czuję, że to ziarno we mnie kiełkuje i spadnie na niejedną glebę... Dziękuję za to serdecznie...

A. 08-07-2014

Zapisz się do newslettera