TRE® W PILE

SONY DSC

16. marca 2014r. odbył się jednodniowy  warsztat dla zainteresowanych pracą własną i TRE® jako metodą.

Organizatorem było Regionalne Centrum Kultury w Pile. Kilkanaście osób, które albo już znały TRE® albo uczestniczyły w ćwiczeniach pierwszy raz miały okazję poznać metodę od strony teoretycznej i praktycznej. Było to już trzecie spotkanie związane z TRE®  w RCK Piła. Kolejne odbędą się w zależności od stopnia zainteresowania.

Mieszkańcy Piły, Wałcza i okolic mogą uczestniczyć w grupowych sesjach TRE® w CMR Puls. Wcześniej jednak trzeba się umówić i zapisać. Z Piły może się to wydawać daleko, ale jeśli uświadomimy sobie, że z Piątkowa na Wildę w Poznaniu jest 12km i jedzie się samochodem dobre 20 minut, a w Warszawie z Bielan do Piaseczna jest 28km i jedzie się w korkach prawie 1 godzinę(!) to te nasze odległości i czas ich pokonania okażą się nie takie straszne… 😉 A jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że chodzi o zdrowie – to już w ogóle.

Zapraszam!

Koszyk

Moje doświadczenie TRE, zmieniło moje życie. Po kilku miesiącach ćwiczeń moja elastyczność emocjonalna znacznie wzrosła, a ciało stało się zdecydowanie bardziej giętkie. Ustały problemy z kręgosłupem, bóle głowy, lepiej śpię, zmieniły się moje relacje z najbliższymi (jestem zdecydowanie mniej nerwowa). Lepiej czuję się w swoim ciele, a stres nie przekłada się już na moje chroniczne napięcia. Poprzez lepszy kontakt z samą sobą, moje kontakty z ludźmi stały się o wiele cieplejsze, a rzeczy które wyprowadzały mnie z równowagi okazują się błahe. TRE stało się elementem mojej higieny osobistej, czym „zaraziłam” najbliższych i czego wszystkim życzę.

M. K. 28-09-2015

Zapisz się do newslettera