SZKOLENIE TRE®.
ZIELONKA k/POZNANIA

Ponieważ zainteresowanie TRE® rośnie, (między innymi dzięki temu, że zaistniało ostatnio dwukrotnie w różnych programach telewizyjnych) i pojawiają się zapytania o szkolenie, uruchamiamy kolejną edycję! Tym razem w Zielonce pod Poznaniem.

Szkolenie „stacjonarne” z noclegiem i wyżywieniem. Dlaczego w takiej formie? Ponieważ doświadczenie uczy, że to znakomicie integruje grupę przyszłych TRE® Providerów, którzy dzięki temu później świetnie ze sobą współpracują i wymieniają doświadczeniami. Poza tym oderwanie od codziennych kłopotów oraz komfort bycia na miejscu (a nie codzienne podróżowanie w celu dotarcia na salę szkoleniową) pozwalają lepiej się skupić na tym, co w szkoleniu TRE® jest niezwykle istotne – mianowicie na sobie i odczuwaniu własnego ciała.

Zacytuję tu fragment z informatora:
“…Celem szkolenia jest zarówno nauczenie metodyki ćwiczeń wprowadzających ciało w drżenie, jak również realne przygotowanie osoby prowadzącej do umiejętnego asystowania zarówno jednej osobie jak i grupie. To wymaga od kandydatów zadeklarowania odpowiedniej ilości czasu, determinacji, przejścia własnych procesów, wypracowania umiejętności ugruntowania, rozpoznania swoich mechanizmów obronnych, przeniesień a przede wszystkim uzdrowienia własnego systemu nerwowego.

W odróżnieniu od innych metod praca nad sobą stanowi w TRE® niezwykle istotną część szkolenia. Zazwyczaj nie jesteśmy świadomi własnych traum a część z nich jest wręcz wyparta. TRE®  wydobywa je z pamięci ciała. Tak więc aby odpowiedzialnie i skutecznie pracować z innymi tą metodą, niezbędne jest przejście własnego procesu uwolnienia traum i integracji, między innymi w procesie superwizyjnym.

Od kandydatów nie wymagamy szczególnego przygotowania zawodowego, ale jest to praca z ludźmi w bardzo wrażliwym obszarze i bywa, że nie każdy potrafi temu sprostać.

Proszę o rozważne podejmowanie decyzji…”

Tak zwane listy oczekujących się nam nie sprawdziły więc stosujemy metodę “kto pierwszy…”

Jak się można zapisać?

Poprzez przesłanie maila z krótkim listem motywacyjnym na adres: tre@tre-polska.pl

W odpowiedzi otrzymacie Państwo formularz do wypełnienia oraz zaproszenie na rozmowę i/lub sesję indywidualną TRE® z nauczycielem metody, która pomoże obydwu stronom podjąć ostateczną decyzję o szkoleniu.

Zakwalifikowane osoby wypełniają i odsyłają formularz-umowę oraz wpłacają wpisowe w wysokości 400 zł na konto:

dla: Elvita • Terapia i Szkolenia • Elżbieta Pakoca
nr konta: 50 1020 5558 1111 1439 4880 0019
tytułem: Szkolenie TRE – Poznań 3

 

 

Prosimy nie przesyłać wpisowego na konto bez potwierdzenia z naszej strony!

U W A G A!

SZKOLENIE STANOWI INTEGRALNĄ CAŁOŚĆ
A OPŁATY ZA POSZCZEGÓLNE MODUŁY NIE SĄ ROZDZIELNE!
OZNACZA TO, ŻE DECYDUJĄC SIĘ NA SZKOLENIE I PODPISUJĄC NA FORMULARZU,
ZOBOWIĄZUJECIE SIĘ DO WNOSZENIA OPŁAT
BEZ WZGLĘDU NA OBECNOŚĆ NA MODUŁACH!

Ilość miejsc: 15

To tyle. Na pytania bardziej szczegółowe na które nie znajdziecie odpowiedzi w informatorze odpowiadamy telefonicznie lub mailowo.

Miejsce szkolenia: http://www1.up.poznan.pl/lzdmg/content/ośrodek-naukowo-dydaktyczny

 


Informator o szkoleniu do pobrania z linku poniżej:

[gview file=”http://tre-polska.pl/wp-content/uploads/2018/06/szkolenie-tre-poznań-2018-informator.pdf”]

 

Koszyk

Minęło trochę czasu. Odtajałam i przywykłam do zmian, mogę więc spokojnie, łapiąc jakiś dystans, napisać kilka słów.

Szczerze przyznaję, że TRE odmieniło moje spojrzenie na siebie, ... ułomności i skłonności do zaniedbywania własnych potrzeb. Zrozumiałam, że ja to nie tylko "ja" od środka, ale że tworzę nieodłączną całość z każdą najmniejszą komórką mojego ciała i poznając jego potrzeby głębiej rozumiem siebie. To jest jak oczyszczenie po długiej i męczącej podróży donikąd.

W swoim życiu...przeżyłam wiele zła. Dom pełen nienawiści i przemocy, codzienne awantury, bicie, znęcanie psychiczne, [ ... ] i hipokryzja matki uwikłanej w przemoc do dziś.

[ ... ]

...moje dolegliwości cielesne łącznie z dyskopatią [ ... ] uświadomiły mi, że to nie koniec, że wpływ stresu zakorzenionego długotrwałą traumą wywarł zbyt wielkie piętno nie tylko w mojej głowie i zachowaniu, że musi być coś jeszcze co nie pozwala tego wszystkiego odblokować... ja to czułam całym ciałem!  Bardzo się ucieszyłam kiedy ... [koleżanka] "przywlokła" TRE do  ... [naszego miasta], bo ujrzałam światełko w swoim prywatnym piekiełku. Wiedziałam, że to może być ostatni etap mojego "katharsis" i nie pomyliłam się.

Mija prawie miesiąc od naszego spotkania, a ja nie opuściłam ani dnia.  "TRĘ" się stając się coraz spokojniejsza i bardziej zrównoważona. Nie mam żadnych ataków ani bólów kręgosłupa, robię się aktywniejsza ruchowo i rozluźniona nie tylko w ciele. Mało tego! Kiedy moja siostra zobaczyła co robię zaczęła sama i dokładnie przechodzi te same etapy "wyzwalania". Teraz obie odzyskujemy równowagę i miłość do siebie. Nota bene, nie miałam pojęcia, że można się aż tak kochać bez używek i pochlebstw ;). Czuję, że to ziarno we mnie kiełkuje i spadnie na niejedną glebę... Dziękuję za to serdecznie...

A. 08-07-2014

Zapisz się do newslettera