SZKOLENIE TRE®
WARSZAWA 2017

plakat-szkolenie-tre-warszawa-3


ZAMKNĘLIŚMY LISTĘ
NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ SZKOLENIA TRE®,
KTÓRE STARTUJE W LUTYM 2017 R.
W WARSZAWIE.

NASTĘPNE SZKOLENIE TRE®
RUSZY W 2017 ROKU
WE WROCŁAWIU
LUB… WARSZAWIE
(Jest szansa na 4. edycję.
Do ustalenia terminy z Sante)


 

Odpowiadając zapotrzebowanie rynku uruchamiamy w 2017 roku kolejną edycję szkolenia TRE®. Była Warszawa, był Wrocław więc teraz dla odmiany… Warszawa. Głównie ze względów praktycznych. Co by nie mówić to jednak prawie centrum Polski (a tym samym mniej problemów z dojazdem) i bardzo dobre warunki w Studio Sante. Poniżej więcej szczegółów.

Tytułem eksperymentu wszystkie grafiki, dokumenty i formularze (w .pdf i .xlsx) umieszczamy tym razem na naszym dysku sieciowym OneDrive do którego dostęp znajdziesz klikając na ikonę na samym dole wpisu.  Jeśli coś nie działa lub masz jakieś problemy – daj nam znać pisząc maila na adres: tre@tre-polska.pl lub kontaktując się telefonicznie.

Zachęcamy do zapisywania się na szkolenie i rezerwowania sobie miejsca (wpisowe) ponieważ jak zwykle ilość miejsc jest ograniczona (max. 16). O kolejności decydują daty wpłat wpisowego.

Pamiętaj, że aby móc uczestniczyć w szkoleniu niezbędne jest także wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Znajdziesz go w udostępnionym folderze OneDrive. Pobierz go na swój komputer, wypełnij, zachowaj nazywając go swoim nazwiskiem i imieniem i odeślij na naszego maila wpisując w temacie: Formularz – Szkolenie TRE – Warszawa 3.


Więcej informacji na temat szkolenia w poniższym pliku .pdf.
Jeśli czegoś nie widzisz odśwież stronę. Możesz to zrobić klikając klawisz F5 na klawiaturze.

[gview file=”http://tre-polska.pl/wp-content/uploads/2016/10/oferta-szkolenie-tre-warszawa-3.pdf”]


onedrivelink do dysku

Będąc już na dysku OneDrive kliknij prawym klawiszem myszy na dany plik, wybierz opcję “Pobierz” i zapisz go u siebie na komputerze. Możesz także kliknąć w lewym górnym rogu menu “Pobierz” ale wtedy zaimportujesz wszystkie pliki razem spakowane w pliku .zip. Powodzenia. 🙂


Koszyk

Minęło trochę czasu. Odtajałam i przywykłam do zmian, mogę więc spokojnie, łapiąc jakiś dystans, napisać kilka słów.

Szczerze przyznaję, że TRE odmieniło moje spojrzenie na siebie, ... ułomności i skłonności do zaniedbywania własnych potrzeb. Zrozumiałam, że ja to nie tylko "ja" od środka, ale że tworzę nieodłączną całość z każdą najmniejszą komórką mojego ciała i poznając jego potrzeby głębiej rozumiem siebie. To jest jak oczyszczenie po długiej i męczącej podróży donikąd.

W swoim życiu...przeżyłam wiele zła. Dom pełen nienawiści i przemocy, codzienne awantury, bicie, znęcanie psychiczne, [ ... ] i hipokryzja matki uwikłanej w przemoc do dziś.

[ ... ]

...moje dolegliwości cielesne łącznie z dyskopatią [ ... ] uświadomiły mi, że to nie koniec, że wpływ stresu zakorzenionego długotrwałą traumą wywarł zbyt wielkie piętno nie tylko w mojej głowie i zachowaniu, że musi być coś jeszcze co nie pozwala tego wszystkiego odblokować... ja to czułam całym ciałem!  Bardzo się ucieszyłam kiedy ... [koleżanka] "przywlokła" TRE do  ... [naszego miasta], bo ujrzałam światełko w swoim prywatnym piekiełku. Wiedziałam, że to może być ostatni etap mojego "katharsis" i nie pomyliłam się.

Mija prawie miesiąc od naszego spotkania, a ja nie opuściłam ani dnia.  "TRĘ" się stając się coraz spokojniejsza i bardziej zrównoważona. Nie mam żadnych ataków ani bólów kręgosłupa, robię się aktywniejsza ruchowo i rozluźniona nie tylko w ciele. Mało tego! Kiedy moja siostra zobaczyła co robię zaczęła sama i dokładnie przechodzi te same etapy "wyzwalania". Teraz obie odzyskujemy równowagę i miłość do siebie. Nota bene, nie miałam pojęcia, że można się aż tak kochać bez używek i pochlebstw ;). Czuję, że to ziarno we mnie kiełkuje i spadnie na niejedną glebę... Dziękuję za to serdecznie...

A. 08-07-2014

Zapisz się do newslettera