SZKOLENIE TRE® 2017
DOM TĘCZY
JAWOR K/MILICZA

Informuję, że w dniu 12-03-2017 zamknięta została lista chętnych na szkolenie TRE® w Jaworze.

Kilka chętnych osób (do 3) mogę wpisać na listę rezerwową, jednakże bez gwarancji na uczestniczenie w szkoleniu w tym miejscu i czasie.

 Oprócz szkolenia w Warszawie w Studio Sante, które ruszyło w lutym, kolejnym będzie odmiana “stacjonarna”. Znalazłam miejsce, w którym będziemy się i szkolić, i mieszkać. Taką wersję sprawdziłam z grupą wrocławską i bardzo dobrze zdało to egzamin. Dlatego pokusiłam się o to, by całe szkolenie zorganizować w ten sposób.

Jest wiele plusów nabywania wiedzy w taki sposób. Jednym z nich jest możliwość przebywania w cichym, urokliwym miejscu, ucząc się i odpoczywając zarazem. Cennym jest także to, że dzięki spędzaniu wolnego czasu razem lepiej się poznajemy, integrujemy, uczymy współpracować. No i ta kuchnia!!! Gospodarz karmi gości smacznie i zdrowo.

Cena za każdy moduł obejmuje opłatę za noclegi i całodzienne wyżywienie.

Więcej informacji poniżej. Wątpliwości rozwiewamy mailowo lub telefonicznie.

Zachęcamy do zapisywania się na to szkolenie i rezerwowania sobie miejsca (wpisowe+formularz) ponieważ jak zwykle ilość miejsc jest ograniczona (max. 15).  Zgłoszenie mailowe / telefoniczne bez przesłania wpisowego i formularza nie wystarczy! Proszę o tym pamiętać.

Wzorem poprzedniego szkolenia wszystkie grafiki, dokumenty i formularze (w .pdf i .xlsx) umieszczamy na dysku sieciowym OneDrive do którego dostęp znajdziesz klikając na ikonę na samym dole wpisu.

Pamiętaj, że aby móc uczestniczyć w szkoleniu niezbędne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Znajdziesz go w udostępnionym folderze OneDrive. Pobierz go na swój komputer, wypełnij, zachowaj dodając na początku swoje imię i nazwisko, i odeślij na naszego maila wpisując w temacie: Formularz – Szkolenie TRE – Jawor 2017.


Więcej informacji na temat szkolenia w poniższym pliku .pdf.
Jeśli czegoś nie widzisz odśwież stronę. Możesz to zrobić klikając klawisz F5 na klawiaturze.

[gview file=”http://tre-polska.pl/wp-content/uploads/2017/02/oferta-szkolenie-tre-dom-tęczy-2017.pdf”]


onedrivelink do dysku

Będąc już na dysku OneDrive kliknij prawym klawiszem myszy na dany plik, wybierz opcję “Pobierz” i zapisz go u siebie na komputerze. Możesz także kliknąć w lewym górnym rogu menu “Pobierz” ale wtedy zaimportujesz wszystkie pliki razem spakowane w pliku .zip. Powodzenia. 🙂

 

Koszyk

Minęło trochę czasu. Odtajałam i przywykłam do zmian, mogę więc spokojnie, łapiąc jakiś dystans, napisać kilka słów.

Szczerze przyznaję, że TRE odmieniło moje spojrzenie na siebie, ... ułomności i skłonności do zaniedbywania własnych potrzeb. Zrozumiałam, że ja to nie tylko "ja" od środka, ale że tworzę nieodłączną całość z każdą najmniejszą komórką mojego ciała i poznając jego potrzeby głębiej rozumiem siebie. To jest jak oczyszczenie po długiej i męczącej podróży donikąd.

W swoim życiu...przeżyłam wiele zła. Dom pełen nienawiści i przemocy, codzienne awantury, bicie, znęcanie psychiczne, [ ... ] i hipokryzja matki uwikłanej w przemoc do dziś.

[ ... ]

...moje dolegliwości cielesne łącznie z dyskopatią [ ... ] uświadomiły mi, że to nie koniec, że wpływ stresu zakorzenionego długotrwałą traumą wywarł zbyt wielkie piętno nie tylko w mojej głowie i zachowaniu, że musi być coś jeszcze co nie pozwala tego wszystkiego odblokować... ja to czułam całym ciałem!  Bardzo się ucieszyłam kiedy ... [koleżanka] "przywlokła" TRE do  ... [naszego miasta], bo ujrzałam światełko w swoim prywatnym piekiełku. Wiedziałam, że to może być ostatni etap mojego "katharsis" i nie pomyliłam się.

Mija prawie miesiąc od naszego spotkania, a ja nie opuściłam ani dnia.  "TRĘ" się stając się coraz spokojniejsza i bardziej zrównoważona. Nie mam żadnych ataków ani bólów kręgosłupa, robię się aktywniejsza ruchowo i rozluźniona nie tylko w ciele. Mało tego! Kiedy moja siostra zobaczyła co robię zaczęła sama i dokładnie przechodzi te same etapy "wyzwalania". Teraz obie odzyskujemy równowagę i miłość do siebie. Nota bene, nie miałam pojęcia, że można się aż tak kochać bez używek i pochlebstw ;). Czuję, że to ziarno we mnie kiełkuje i spadnie na niejedną glebę... Dziękuję za to serdecznie...

A. 08-07-2014

Zapisz się do newslettera