DOŚWIADCZANIE TRE

Będę Ci bardzo wdzięczna (i inni użytkownicy TRE® pewnie też, zwłaszcza początkujący), jeśli zechcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z TRE®. Z pewnością masz historie, które pomogą zarówno w pracy nad sobą jak i z innymi osobami. Ważne są zarówno sukcesy jak i… porażki. To może dać wsparcie tym, którzy mają wątpliwości, lub uważają, że “inni mają łatwo a tylko oni się tak męczą”. Opisz Twoje własne przeżycia, lub tych z którymi pracujesz (pamiętaj by zadbać o ich prywatność). Możesz pisać wielokrotnie, opisując różne hisToRiE. Dzięki temu nasze (wspólne) doświadczenia będą się mnożyć. Będziesz współtwórcą swego rodzaju grupowego TRE-bloga. Jeśli chcesz zachować zupełną anonimowość zaznacz to w treści maila. Wpisy będą moderowane tak, by nie wskazywać bezpośrednio osoby piszącej. Gwarantuję dyskrecję!

Pozdrawiam serdecznie.

Ela

pisz na: tre(at)tre-polska.pl
w adresie zmień (at) na @

tre-pic

default image

Dziękuję za TRE,
za ten wewnętrzny spokój, umocnienie, sen, radość życia i za energię.
Za niezwykłe doświadczenia cielesne i duchowe.
Za odkrycie swojego ,,KOSMOSU'' ;).
Wielkie Dzięki!

M.A. 17-07-2014 05-01-2015

default image

Moje ciało wreszcie stało się moim przyjacielem, zaczynam je rozumieć, słucham z obopólną korzyścią... Ma niezłą pamięć... Skutek ćwiczeń to ogólna lekkość, dobra kondycja, lepszy sen i lepszy seks. Jak może być jeszcze lepiej?

L. 12-07-2014 05-01-2015

default image

Minęło trochę czasu. Odtajałam i przywykłam do zmian, mogę więc spokojnie, łapiąc jakiś dystans, napisać kilka słów.

Szczerze przyznaję, że TRE odmieniło moje spojrzenie na siebie, ... ułomności i skłonności do zaniedbywania własnych potrzeb. Zrozumiałam, że ja to nie tylko "ja" od środka, ale że tworzę nieodłączną całość z każdą najmniejszą komórką mojego ciała i poznając jego potrzeby głębiej rozumiem siebie. To jest jak oczyszczenie po długiej i męczącej podróży donikąd.

W swoim życiu...przeżyłam wiele zła. Dom pełen nienawiści i przemocy, codzienne awantury, bicie, znęcanie psychiczne, [ ... ] i hipokryzja matki uwikłanej w przemoc do dziś.

[ ... ]

...moje dolegliwości cielesne łącznie z dyskopatią [ ... ] uświadomiły mi, że to nie koniec, że wpływ stresu zakorzenionego długotrwałą traumą wywarł zbyt wielkie piętno nie tylko w mojej głowie i zachowaniu, że musi być coś jeszcze co nie pozwala tego wszystkiego odblokować... ja to czułam całym ciałem!  Bardzo się ucieszyłam kiedy ... [koleżanka] "przywlokła" TRE do  ... [naszego miasta], bo ujrzałam światełko w swoim prywatnym piekiełku. Wiedziałam, że to może być ostatni etap mojego "katharsis" i nie pomyliłam się.

Mija prawie miesiąc od naszego spotkania, a ja nie opuściłam ani dnia.  "TRĘ" się stając się coraz spokojniejsza i bardziej zrównoważona. Nie mam żadnych ataków ani bólów kręgosłupa, robię się aktywniejsza ruchowo i rozluźniona nie tylko w ciele. Mało tego! Kiedy moja siostra zobaczyła co robię zaczęła sama i dokładnie przechodzi te same etapy "wyzwalania". Teraz obie odzyskujemy równowagę i miłość do siebie. Nota bene, nie miałam pojęcia, że można się aż tak kochać bez używek i pochlebstw ;). Czuję, że to ziarno we mnie kiełkuje i spadnie na niejedną glebę... Dziękuję za to serdecznie...

A. 08-07-2014 05-01-2015

default image

Superwizja grupowa TRE to przełom w moim życiu. To, co się tam wydarzyło, jest bezcenne i nie wiem, czy mogłabym to w jakikolwiek sposób opisać. Urodziłam się na nowo ...to jest pewne ... Dzisiaj pierwszy raz, nie pamiętam od kiedy, nie poczułam ukłucia zazdrości :)

J. 08-07-2014 05-01-2015

default image

...Te warsztaty TRE® to najlepiej "stracony" długi weekend w moim życiu...

I. 21-06-2014 05-01-2015

default image

Moje doświadczenie TRE, zmieniło moje życie. Po kilku miesiącach ćwiczeń moja elastyczność emocjonalna znacznie wzrosła, a ciało stało się zdecydowanie bardziej giętkie. Ustały problemy z kręgosłupem, bóle głowy, lepiej śpię, zmieniły się moje relacje z najbliższymi (jestem zdecydowanie mniej nerwowa). Lepiej czuję się w swoim ciele, a stres nie przekłada się już na moje chroniczne napięcia. Poprzez lepszy kontakt z samą sobą, moje kontakty z ludźmi stały się o wiele cieplejsze, a rzeczy które wyprowadzały mnie z równowagi okazują się błahe. TRE stało się elementem mojej higieny osobistej, czym „zaraziłam” najbliższych i czego wszystkim życzę.

M. K. 28-09-2015 06-03-2016